۱۳۹۷ پنج شنبه ۳ خرداد
ENGLISH
معاونت توسعه منابع انسانی معاونت توسعه منابع انسانی معاونت توسعه منابع انسانی
Governorship of South Khorasan-Birjand
معاونت توسعه منابع انسانی
1395/12/26 اولين جلسه كارگروه GNAF (كميته سامانه يكپارچه نشاني ايرانيان) برگزار گرديد
اولين جلسه كارگروه GNAF (كميته سامانه يكپارچه نشاني ايرانيان) برگزار گرديد
معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري كه در اولين جلسه كميته سامانه يكپارچه نشاني ايرانيان سخن مي گفت، بيان داشت : با تغيير در نگرش، همه كارها انجام شدني است و كمبود اعتبارات يا نيروي انساني نمي تواند خللي در روند ارائه خدمات ايجاد نمايد.
به گزارش روابط عمومي استانداري خراسان جنوبي، بي بي عصمت سرفرازي با تاكيد بر اين موضوع كه اجراي اين پروژه از دوسال گذشته در برخي نقاط كشور آغاز شده است، ادامه داد: با توجه به نتايج مثبت اين طرح در نقاط اجراشده، استان خراسان جنوبي نيز تصميم به اجراي اين طرح گرفت.
رئيس كميته ) GNAFسامانه يكپارچه نشاني ايرانيان استان) در ادامه جلسه، ضمن دعوت دستگاههاي عضو كميته به مساعدت و همكاري در راستاي روند اجرائي اين طرح ملي افزود: توجه ويژه به آموزش هاي تخصصي لازم و كارگروهي مطلوب، بسياري از مشكلات پيش رو را مرتفع خواهدكرد.
وي، با بيان اينكه تلاش مجموعه دولت در ايجاد طرح، رسيدن به يك هدف بزرگ و واحد است، تصريح كرد: همكاري و مساعدت دستگاهها و نهادهاي اجرائي استان در اين طرح در نهايت اثرات خوبي در روند ارائه خدمات مطلوب تر هر دستگاه به دنبال خواهد داشت.
سرفرازي، مشاركت و هماهنگي دستگاههاي ذي ريط به منظور به اشتراك گذاشتن اطلاعات مورد نياز اين طرح را مهم برشمرد و خاطر نشان ساخت: باتوجه به اينكه اين پروژه زير ساختي و ملي است، لازم است با همدلي و وحدت رويه در انجام وظايف محوله اقدام كنيم.
معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري با تاكيد بر ضرورت تغيير نگرش در انجام وظايف افزود: با تغيير نگرش در ما، كمبود اعتبار يا نيروي انساني نمي تواند خللي در ارائه خدمات ايجاد كند.
وي در پايان با تاكيد بر اينكه راه اندازي سامانه مذكور، عموم مردم و دستگاههاي اجرائي را منتفع خواهد كرد،افزود: در اجراي طرح در نقاط شهري، ضمن بررسي جوانب امر، در ابتدا نقاطي به صورت پايلوت انتخاب شده و اجراي طرح آغاز شود و در مناطق روستايي نيز از ظرفيت و اطلاعات بخشداري ها و دهياران نيز استفاده شود.
 
تعداد بازدید: 50
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal