۱۳۹۹ شنبه ۴ بهمن
ENGLISH
معاونت توسعه منابع انسانی معاونت توسعه منابع انسانی معاونت توسعه منابع انسانی
Governorship of South Khorasan-Birjand
معاونت توسعه منابع انسانی
1397/07/19 مديركل جديد آموزش و پرورش استان منصوب شد.
مديركل جديد آموزش و پرورش استان منصوب شد.
در مراسمي كه با حضور معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري خراسان جنوبي ، معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش و جمعي از مسئولين استاني و شهرستاني برگزار شد از خدمات عباس لامعي مديركل سابق آموزش و پرورش استان قدرداني و محمد علي واقعي كه پيش از اين معاون پشتيباني، توسعه و مديريت آموزش و پرورش خراسان جنوبي بود به عنوان مديركل جديد اين سازمان معرفي شد.
معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري خراسان جنوبي، در اين جلسه طي سخناني گفت:خطه خراسان جنوبي ديار بزرگاني است كه در تاريخ اين مرزو بوم مي درخشند.
به گزارش اداره كل روابط عمومي استانداري خراسان جنوبي؛ مشير الحق عابدي، به پيشينه فرهنگي اين استان اشاره كرد و افزود: افتتاح سومين مدرسه ايران بعد از دارالفنون در تهران و رشديه در تبريز نشان از فرهنگ والاي اين ديار است كه به حق اين مهم مرهون تلاش مجدانه تمامي فرهنگيان اين خطه است.
معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري خراسان جنوبي، بزرگترين سرمايه هر سازمان را نيروي انساني آن سازمان دانست و افزود: برابر آنچه در شوراي آموزش و پرورش استان اعلام گرديده است، آموزش و پرورش استان از كمبود نيروي انساني رنج مي برد اما مديريت خلاقانه و مثال زدني مديران پر تلاش اين سازمان موجب شد كه در اول مهر كمبود نيروي انساني در استان مشاهده نشود.
عابدي ادامه داد: اين در حاليست كه به دليل بازنشته شدن بخشي از بدنه آموزش و پرورش در استان و عدم جايگزين شدن آن با نيروهاي جديد مي طلبد كه تصميم سازان اين نهاد مهم نسبت به استان خراسان جنوبي نگاه ويژه اي داشته و نسبت به اختصاص سهميه استخدامي آموزش و پرورش استان اقدام نمايند.
معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري خراسان جنوبي، از مديران ارشد آموزش و پرورش درخواست كرد نسبت به اختصاص سقف بيشتري جهت حق التدريس در استان اقدام و نگاه ويژه اي به اين استان داشته باشند.
عابدي، كمبود فضاهاي آموزشي در سطح استان را به عنوان يكي ديگر از چالش هاي آموزش و پرورش برشمرد و افزود: تنها در بيرجند كمبود 350 كلاس درس وجود دارد كه مي طلبد جهت رفع اين مشكل ضمن توجه به استان مديران مربوطه مي بايست از امكانات غير دولتي و همچنين استفاده از خيرين مدرسه ساز را سرلوحه فعاليت هاي خود قرار دهند.
معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري خراسان جنوبي، ضمن تكريم و تجليل از تلاش هاي صورت گرفته در زمان تصدي مديركل سابق آموزش و پرورش وي را برخاسته از خانواده اي فرهنگي برشمرد.
عابدي، دلسوزي را از جمله خصوصيات بارز اخلاقي سرپرست آموزش و پرورش خواند و افزود: در مدت كوتاه دوران مديريتي ايشان بر آموزش و پرورش استان اتفاقات ارزشمندي رقم خورد ، كه قابل تقدير است.
اين گزارش حاكيست، در اين مراسم از خدمات عباس لامعي مديركل سابق آموزش و پرورش استان قدرداني و طي حكمي از سوي وزير آموزش و پرورش محمد علي واقعي به عنوان مديركل جديد اين اداره كل معرفي شد.
 
تعداد بازدید: 2634
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal