۱۳۹۹ شنبه ۴ بهمن
ENGLISH
معاونت توسعه منابع انسانی معاونت توسعه منابع انسانی معاونت توسعه منابع انسانی
Governorship of South Khorasan-Birjand
معاونت توسعه منابع انسانی
1397/08/01 همايش روز ملي پارالمپيك برگزار شد.
همايش روز ملي پارالمپيك برگزار شد.
معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري خراسان جنوبي ، كه در مراسم آيين بزرگداشت روز ملي پاراالمپيك در سالن ورزشي عفاف بيرجند سخن مي گفت با اشاره به افتخار آفريني ورزشكاران معلول و جانباز در مسابقات پاراالمپيك و پاراآسيايي ، گفت: مسئولين متولي خدمت رساني بايد توجه بيشتري براي حل مشكلات جانبازان و معلولين عزيز داشته باشند.
به گزارش ادره كل روابط عمومي استانداري خراسان جنوبي، مشير الحق عابدي ، با اشاره به نقش مهم ورزش در سلامت روح و روان معلولين، گفت: فدراسيون ورزش هاي جانبازان و معلولين در سال 58 تشكيل و در سال 59 با آغازجنگ تحميلي و افزايش تعداد معلولين بيش از گذشته فعاليت خود را در اين زمينه گسترش داد.
معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري خراسان جنوبي ، خاطر نشان ساخت: در سال 1380 نيز در اين خصوص مواردي مصوب و برنامه هايي در دولت هاي مختلف به اجرا گذاشته شد كه بيان گر توجه به اين عزيزان در سطوح مختلف است.
به گفته دكتر عابدي، بنا بر اعلام مدير كل بهزيستي استان 22 هزار نفر ازجمعيت استان خراسان جنوبي را معلولين تشكيل مي دهند كه معادل دو و هفت دهم درصد از كل جمعيت استان را شامل مي شود ، بااين وجود هنوز كمبودهايي در اين زمينه وجود دارد كه بايد مورد توجه مسئولين ذي ربط قرار گيرد.
معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري خراسان جنوبي ، ادامه داد: در اين راستا همه مسئولان دستگاه هاي اجرايي بايد با هدف افزايش روحيه معلولين و جانبازان عزيز برنامه هاي ورزشي و برنامه هاي مرتبط با توانمندسازي هرچه بيشتر آنها را در دستور كار داشته باشند.
دكتر عابدي، به تلاش مسئولين ذي ربط در زمينه حل مشكلات اقتصادي مردم اشاره كرد و ادامه داد: اميدواريم با تلاش هايي كه در سطح كشور و استان در حال انجام است هرچه زودتر شاهد حل مشكلات اقتصادي مردم باشيم.
معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري خراسان جنوبي ، اظهار داشت: مردم عزيز استان در صورت مشاهده هرگونه احتكار كالا و اجناس مورد نياز مردم ، آن را به اداره بازرسي سازمان صنعت ، معدن و تجارت به شماره تلفن 124 و يا تعزيزات حكومتي استان به شماره تماس 135 به عنوان بازرسان افتخاري اعلام كنند تا با برخورد با متخلفين اقتصادي از بروز مشكلات احتمالي در اين زمينه جلوگيري گردد
 
تعداد بازدید: 2501
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal